Detektory výbušnin

Detektory výbušnin pro různé účely

Pokud si chcete pořídit vlastní detektory výbušnin, je potom důležité uvědomit si, k jakým účelům Vám mají sloužit. Jste laikem, který si zkouší v terénu vlastní pyrotechnický průzkum nebo jste odborník, který využije detektory výbušnin nejen v krajině? Na této stránce Vám nabízíme detektory výbušnin a detektory kovů a ochranné prostředky pro pyrotechniky, které my sami denně využíváme v praxi a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Seznamte se s opravdu kvalitními detektory výbušnin, které jsou ideální pro stoprocentně bezpečné pyrotechnické průzkumy!

Detektory výbušnin přenosné i do laboratoře

Detektory výbušnin v dnešní době nevyužijí pouze vojáci, ale taky řada nadšenců, kteří hledají v krajině pozůstatky munice a jiného vybavení sovětské a německé armády. Právě z těchto důvodu nabízíme nejen detektory výbušnin, které pracují s odebranými vzorky, ale i přenosné detektory výbušnin, jenž zákazník ocení především při práci v terénu. Neváhejte tedy a seznamte se s naší nabídkou! A proč si pro nákup či pyrotechnický průzkum vybrat právě nás?

  • profesionální tým pyrotechniků
  • více než 25-leté zkušenosti
  • každoroční pyrotechnický průzkum na území o ploše minimálně 1000 000 m2
  • nabízíme pyrotechnické průzkumy od našich kvalifikovaných pracovníku nebo prodej námi ověřených pomůcek jako jsou detektory výbušnin a kovů nebo ochranné oděvy
  • poskytujeme odborný poradenský a zákaznický servis

Poraďte se s odborníky!

Nevíte, jaké detektory výbušnin zvolit nebo chcete doporučení na jiné stránky a prodejce? Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem a konzultujte svůj nákup s pyrotechniky společnosti Boragata, která je uznávanou špičkou v oboru. Kontaktujte nás.