Špičkově provedené pyrotechnické průzkumy

Málokdo z nás si uvědomuje, kolik skrytých hrozeb v krajině existuje. Například v severní části Moravy jsou lesy označovány jako „muniční sklad“, protože zde byly boje sovětské a německé armády nejtužší a miny a jiný bojový arzenál se po válce odstraňoval poměrně primitivními způsoby. Pyrotechnický průzkum Vám pomůže ujistit se, že nenarazíte na nebezpečné pozůstatky války například při kopání zahrádky a náš profesionální tým Vám pomůže odstranit také nálezy min, pum či jiných výbušnin. Neváhejte tedy a obraťte se s důvěrou na špičkové odborníky společnosti Borgata, kteří pyrotechnické průzkumy provádí již řadu let! Nabízíme také detektory výbušnin, kovů či ochranné prostředky pyrotechnika.

Pyrotechnické průzkumy pod vodou

Společnost Borgata s.r.o. funguje na trhu více než 20 let a náš tým provádí ročně pyrotechnické průzkumy na území velkém minimálně 1000 000 m2. Pyrotechnický průzkum od naší firmy Vám zaručí detailní průzkum zadané oblasti, a to i pokud se jedná o hluboce uložené železné objekty a letecké pumy nebo o munici nalézající se pod vodou. Rádi Vám také zprostředkujeme ochranné potřeby pyrotechnika, detektory výbušnin a detektory kovu, které my sami denně využíváme k práci. A jaké další služby Vám můžeme nabídnout?

Poraďte se s námi!

Nejste si jisti, zda je nutný pyrotechnický průzkum? Našli jste minu nebo pumu a nevíte, jestli není nebezpečná? Chcete poradit, jaké detektory výbušin či jiné příslušenství doporučujeme? Obraťte se na nás s důvěrou. Rádi zodpovíme zcela nezávazně Vaše dotazy, ať už jde o pyrotechnické průzkumy nebo jiné služby!